שאלות נפוצות

אנו שמחים שהתרשמת מהמועדון ומאיתנו. כל שנותר לך הוא להשאיר את הפרטים שלך בטופס שלמטה, ותוך מס' שעות נציג מטעמנו יחזור אלייך כדי לקבוע פגישה (חינם וללא התחייבות) במועדון.
במהלך הפגישה תוכלו להתרשם ב- Live מהמועדון ואם הוא אכן מוצא חן בענייך נשב יחדיו להרכיב חבילה שמותאמת בדיוק לפי הבקשות והצרכים שלך. בתום הפגישה תקבלו פלאיירים ופוסטרים כדי שתוכלו להפיץ את תאריך האירוע והמקום שבו אתם חוגגים.
ומשם הדרך קצרה לאירוע המושלם שלו אתם מייחלים!

כמה שיותר, יותר טוב! (למגזימים שבנינו – שלושה חודשים זה בסדר גמור).
להלן מס' היתרונות משמעותיים בשריון תאריך מראש והם:
– לא מתפשרים על תאריכים (מה שקורה להרבה שנזכרים מאוחר) כמו כן ניתן לסגור תאריכים בסופ"ש.
– מחיר החבילות זולות בהרבה וזה בגלל שאנו מעדיפים לשריין תאריכים מראש מאשר לחכות לרגע האחרון (שבו גם ביקוש התאריכים גובר).
– ניתן להבטיח את התאריך ע"י פרסום התאריך בכיתה וככה למנוע מצב שחבר מהכיתה סגר באותו התאריך לחגוג את האירוע שלו. בהחלט לא נעים.

קודם כל אתה לא הראשון. לא כל בתי הספר הם גדולים עם כיתות מרובות ילדים ולכן התבקשנו לתת מענה גם לאלו שאין להם הרבה מוזמנים.
אצלנו במועדון הבוסטון הרחבה מודולארית ומתאימה לאירועים קטנים עם אווירה מחשמלת!
בנוסף, במועדון קיימות מכונות ערפל שממלאות את חלל המועדון ויחד עם התאורה המשוכללת יוצרות אפקט של מסיבה ממש כמו במסיבות של הגדולים.

בפירוש לא ! כל עוד כמות המוזמנים לא חורגת מהמגבלה של החבילה שבחרתם.
במידה וישנה חריגה, תחויבו רק על הילדים הנוספים שיגיעו.

אצל אחרים אולי, אצלנו ממש לא! אנחנו לא גובים תשלום נוסף אם תבחרו לחגוג בסופי שבוע. רק חשוב לציין שאם לא תשריינו תאריך כמה חודשים מראש לא בטוח שיישארו לכם תאריכים לסופ"ש.

מאפשרים לא, מחייבים כן! במידה ואתם מעוניינים להשתמש במסך המקרן כדי להקרין סרט\ קליפ\ מצגת וכו' עליכם להביא את המצגת שבוע לפני כדי שנוכל לבדוק שהיא אכן תקינה ומוכנה להקרנה (תנאי הכרחי בשביל למנוע תקלות ולחץ בערב עצמו).

טווחי המחירים נעים בין 6000 ₪ – 8000 ₪ תלוי בחבילה שנבחרה.

בהחלט כן! מועדון הבוסטון בנוי במיוחד על מנת לשלב בצורה מושלמת בין מבוגרים לילדים תוך התחשבות מלאה בילדים שלא ממש אוהבים את הרעיון שיש מבוגרים בשטח המועדון והמבוגרים שהתאורה והמוזיקה חזקה להם.

רוצים אירוע בלתי נשכח?

התקשרו עכשיו 054-7944447