מועדוני בת מצווה

מגוון מועדוני בת מצווה- כל אחת והמסיבה שלה

כל יום הולדת הוא אירוע חגיגי וכל בת מצווה היא מעמד מיוחד ומרגש. יחד עם זאת, כל כלת בת מצווה שונה מחברתה והעדפותיה שונות גם הן. לכל אחת מהן חלום שונה הנוגע לאיך תיראה חגיגת בת המצווה שלה, ולכן עלינו להתאים את המסיבה לרצונות ולאופי ילדת יום ההולדת, באופן שיהלום את המאורע.

אצלנו מבינים את הצורך להתאים את האירוע למידות החוגג, ולכן כל מי שמזמין אותנו לחגוג עמו את שמחתו, מוזמן גם הוא לבחור מתוך שלושה מועדוני בת מצווה שונים ומיוחדים.

המועדון הראשון הקרוי 'קויה אמסטרדם', ממוקם בתל אביב ומעוצב בהתאם לשמו בסגנון אמסטרדם העיר התוססת. שם תוכלו למצוא את כל האביזרים החדישים והמעודכנים ביותר הדרושים להפקת אירוע חלומי. 

המועדון השני שלנו, 'ניו-יורק' שמו, ממוקדם בראשון לציון, מעוצב בסגנון מודרני ומתקדם, וכולל מסכי ענק עליהם נוכל להקרין את תמונות החברים ובני המשפחה החוגגים עמכם, בזמן אמת במהלך המסיבה. במועדון ניו יורק הגדלנו לעשות והוספנו גם אזור נוסף מבודד רעש כאופציה עבור המבוגרים לשהות בו, בזמן החגיגות.

המועדון השלישי והחדש ביותר שלנו, לו קראנו 'בוסטון', ממוקם גם הוא בתל אביב, וכולל חדר נפרד למבוגרים שם יוכלו ליהנות מארוחות איכותיות בזמן חגיגות ילדיהם. בנוסף מציע מועדון בוסטון מכונות עשן משוכללות, מערכות סאונד ותאורה מתקדמות וכמובן שלל אטרקציות להנאת המוזמנים.

הצטרפו אלינו ובחרו את המיקום המושלם למסיבה שלא תשכחו

לא סתם עוד מקום למסיבה- מועדוני הכל כלול לחגיגה!

אז ראשית נברך אתכם במזל טוב! הנסיכה הקטנה שלכם חוגגת את הגיעה לגיל מצוות, מה שאומר- סיבה למסיבה! 

אם חגגתם בשנה הבאה במסיבה צנועה בכיתה עם עוגה מושקעת, או אולי ארגנתם מסיבה ביתית עם מעגל החברות הקרוב, הרי שהפעם הציפיות של כלת השמחה עולות, ובצדק.

עד עכשיו שימשתם כצוות הפקה של איש אחד, והייתם בוודאי אחראיים על הכל, מהבלונים, הכיבוד והקינוחים שיוגשו, ועד למתנות המוענקות למוזמנים. כעת, אנחנו כאן עם מועדוני בת מצווה ייעודיים כדי להסיר מכם כל דאגה ולקחת את המושכות אלינו, להפקת אירוע חד פעמי ובלתי נשכח.

בפגישת הייעוץ נשב יחד, אתם, הצוות וילדת יום ההולדת ונשאל אתכם את כל השאלות החשובות- מהציפיות שלכם ועד לתקציב, כך שנכסה את כל הפרטים מקטן ועד גדול.

כל האלמנטים למסיבה אמיתית וצוות מיומן שמגשים חלומות. 

0 +
הפקות מוצלחות
שנות ניסיון
+
ספקים

לבירור תאריכים פנויים וקביעת פגישה, התקשרו ← 054-7944447