מועדון לבת מצווה

מועדון לבת מצווה מיוחדת במינה

אם להיות כנים, יום הולדת אפשר לחגוג בכל מקום- אם זו מסיבת כיתה בפארק הציבורי, אם במסיבה צנועה בפורום משפחתי או אם זה מועדון לבת מצווה. בכל שנה מגיעה שוב ההזדמנות לחגוג את חיינו בדרך שלנו ובאופן המתאים לנו לאותה שנה ולמצב הרוח.

אך מה לגבי יום בת המצווה? יום כזה מגיע פעם בחיים ומסמל רגע ואירוע מאוד חשובים בחיי נערה מתבגרת. אם להביט על הדברים מנקודת מבט מסורתית- הרי שזהו גיל קבלת המצוות והפיכה מילדה לאישה. מבחינה דתית ותרבותית, זהו בהחלט גיל מרגש ומשמעותי בחיי הנערה, אך גם מבחינה פחות מסורתית ויותר אישית, הרי שזהו גיל בו מתרחשים שינויים רבים, ההופכים אותו לנקודת דרך משמעותית הראויה לציון חגיגי.

ההתרגשות המבורכת הזו אינה נחלתה של כלת יום ההולדת בלבד, כי אם באופן טבעי גם של משפחתה ושל סביבתה, ועל כן מצופה לציין יום זה באירוע מיוחד במינו. אירוע בו הנסיכה שלכם מוקפת בכל מי שאוהב אותה.

על מנת שתוכלו להגשים את כל החלומות של כלת המצווה, ובכדי שכל רצונותיכם יתממשו- התפקיד שלכם הוא רק לבחור מתוך מגוון האפשרויות הרחב העומד לרשותכם, ואנחנו נדאג לכל היתר.

מועדון להפקת בת מצווה מהסרטים

יום הולדת 12 כבר בפתח, והקטנה המתבגרת מבקשת חגיגה גדולה. כמעט כל החברות שלה חגגו כבר ואך טבעי שגם יום הולדת בת המצווה שלה ייחגג באירוע לכל הכיתה והמשפחה המורחבת. 

אז אחרי שהוסכם על הקווים הכלליים של כיצד האירוע ייראה, מעבר לשפע הברכות ההולמות יום שכזה, הפורום החברתי מחייב פעילויות מתאימות לגיל, לדינמיקה השוררת בקבוצת הילדים ולאווירה. בכדי שאתם לא תצטרכו לשבור את הראש ולתזז בין מפעילים שונים, או לערוך סקר נרחב בין הילדים, אנחנו מביאים את כל הארגונים אליכם במקום אחד.

אצלנו תמצאו מועדון לבת מצווה המעוצב בדיוק למטרה זו. אנחנו אחראים על התאורה וההגברה. כמו כן, אנחנו מציעים לכם בחירה מתוך עשרה די ג'ייז שונים שירימו את המסיבה עם מוזיקה לבחירתכם כמובן. המועדון כולו כולל מסכי ענק בהם נוכל להקרין את תמונות החוגגים באירוע הנוצץ, כך שתרגישו ממש כמו בהוליווד, יחד עם מערכות לייזר תלת מימדיות לטאצ' הנוסף.

בשורה התחתונה, במקום להתפזר לאינספור סידורים חודשים מראש, אנו מזמינים אתכם לפגישה בה תמצאו את כל מה שחיפשתם במרוכז וללא מאמץ נוסף.

0 +
הפקות מוצלחות
שנות ניסיון
+
ספקים

לבירור תאריכים פנויים וקביעת פגישה, התקשרו ← 054-7944447