מועדון לבת מצווה בראשון לציון

מועדון לבת מצווה בראשון לציון? כל הפרטים

בשורה מרגשת לכל תושבי ראשון לציון, היישובים והערים השכנות- הגיע שכן חדש. אנחנו כמובן מתכוונים למועדון ניו יורק שלנו, אחד משלושה מועדונים ייעודיים לחגיגות ימי הולדת ובת מצווה מיוחדות במינן.

בוודאי שמעתם התלחשויות בקרב השכנים, ושברי פרטים עברו אליכם מפה לאוזן. אנחנו כאן כדי ליישר קו עם הצהובונים- השמועות נכונות, מועדון ניו יורק הגיע לעיר. 

בשבועות האחרונים נצפה בשעות הערב מועדון לבת מצווה בראשון לציון כשהוא מואר וממנו בוקעת מוזיקה קצבית, כאשר מבוגרים וילדים לבושים במיטב בגדיהם נראו נכנסים ויוצאים ממנו כשהם נושאים בלונים, מתנות עטופות וטלפונים ניידים שלופים במצב מצלמה. באופן מוזר, בכל ערב שכזה נצפתה גם ילדת יום הולדת לבושה בלבן ולראשה זר פרחים, נכנסת לאירוע בליווי לימוזינה כאשר מצלמות מצטרפות אל כניסתה ומתעדות את הרגעים המרגשים.

לאחר בירורים שערכנו, התמונה התבהרה ועכשיו כבר אפשר לספר לכולם- מסיבת בת מצווה חוגגים כמו שצריך במועדון ניו יורק. ממבט לתוך המועדון ניתן לראות כי הוא מצוייד בכל האטרקציות שכולנו אוהבים, כיבוד מפנק, מוזיקה מקפיצה ואווירה של…ובכן, מרכז ניו יורק.

מראיונות שערכנו עם עוברי אורח ומוזמנים שזכו לחגוג במועדון ניתן לקבוע באופן חד משמעי- מועדון ניו יורק כאן כדי להישאר. אז בואו אלינו לחגוג את השמחות שלכם ברמה הראויה לכם ולכלת השמחה.

בת מצווה בראשל"צ- מביאים את ניו יורק אליכם

כשהקמנו לראשונה את מועדון ניו-יורק, מה שעמד לנגד עיננו הייתה השאלה איך נוכל להביא אווירה של חו"ל בכלל ושל העיר השוקקת ניו יורק בפרט, אלינו לראשון לציון. 

לאחר עבודת שטח נרחבת בה חיפשנו לעמוד על האלמנטים ההופכים את ניו יורק ומועדוניה למוצלחים, הבנו כי בראש סדר העדיפויות נמצאת כלת יום ההולדת.

על מנת שהמקום יהיה מושלם למסיבה מרהיבה, הוא מוכרח להיות מושלם עבור החוגגים ובמיוחד עבור כלת השמחה. לצורך הפיכת המועדון למיקום המתאים ביותר להפקת אירוע בת מצווה שלא יישכח, דאגנו להביא את האטרקציות הכי פופולאריות, את המוזיקה הכי עדכנית, את המעצבים הכי מקוריים וכמובן את התפאורה הנכונה לתחושה הוליוודית.

כדי להביא מועדון לבת מצווה בראשון לציון לרמה של חלום, דאגנו לגרום ליום ההולדת מתחילתו ועד סופו להרגיש כמו פנטזיה. כלת בת המצווה תרגיש אצלנו כמו נסיכה אמיתית, עם שטיח אדום המלווה את כניסתה, ועם אווירה של חגיגה אמיתית.

0 +
הפקות מוצלחות
שנות ניסיון
+
ספקים

לבירור תאריכים פנויים וקביעת פגישה, התקשרו ← 054-7944447