מועדון לבת מצווה במרכז

אירוע מוצלח מתחיל עם מועדון לבת מצווה במרכז

אם עדיין לא יצא לכם לחגוג איתנו את אחד מהאירועים שלכם- אנחנו ממש מקנאים בכם, כי אתם לא יודעים מה מצפה לכם, ויותר מכך- למוזמנים שלכם!

שכחו מכל מה שהכרתם בנושא חגיגות ימי הולדת ובת מצווה, הגענו לכאן כדי לחדש. עזבו את כל מה שחוויתם עד כה והתקדמו אלינו לחוויית מסיבה שקשה לשכוח.

אז מה כל כך מיוחד בקונספט שלנו? מה הופך את האירועים שלנו למדוברים ומוצלחים כל כך?

ובכן, אנחנו לקחנו את הפורמט המקובל והמוכר של חגיגות ימי הולדת, והפכנו אותו לאירוע מפנק מכל בחינה. במקום מקום קטן עם מוזיקה, כיבוד ובלונים- החוויה שתחוו איתנו מזכירה יותר מתחם הפעלות משולב עם פסטיבל וכיבוד משובח!

כבר בהגיעכם למועדון תפגשו את התכנון והמקוריות ששולבו בעיצובו המושקע. המועדון רחב ידיים ומעוצב עד לפרטים הקטנים. באירוע עצמו יזכו החוגגים ליהנות משלל אטראקציות המתאימות בדיוק לתחביבים ולהעדפות שלהם. במהלך הערב ניתן יהיה להקרין את תמונות המוזמנים על מסכי הלד הענקיים וכן לחלק להם מגנטים עם תמונותיהם מהמסיבה. כל אלה ילוו כמובן בכיבוד איכותי שילדים אוהבים ובמוזיקה מקפיצה לאווירת מועדון אמיתית.

 

והחלק הכי מדהים בכל החוויה הזו? אנחנו דואגים להכל! מהפרט הכי קטן להכי גדול, החלק שלכם? רק לשלוח לנו הזמנה…

עם מועדון הכל כלול למסיבה במרכז, אי אפשר לתפוס אתכם לא מוכנים!

"אמא, אבא, בת המצווה שלי מתקרבת…"

"נכון מתוקה, התאריך שלך באמת מגיע עוד שלושה שבועות, חשבת כבר על מתנה?"

"כן…חשבתי על מסיבה גדולה עם כל הכיתה, אני כבר יודעת איזו שמלה אני רוצה, ויש כמה ילדים מהכיתה השנייה שאני גם רוצה להזמין"

נשמע לכם מוכר? מרגישים שהשבועות הקרובים עומד להיות שונים לחלוטין ממה שתכננתם ויוקדשו כולם לסידורים, נסיעות וארגונים לקראת החגיגה? 

אז אין צורך לדאוג, בשביל מה יש חברים?, אנחנו כאן כדי לדאוג שהשבועות הקרובים יתנהלו בכייף וברוגע, במקביל לתכנון מהנה וחווייתי של מסיבה של פעם בחיים, מינוס הבלאגן.

במקום לגמגם שחשבתם על משהו צנוע יותר ואין ממש זמן לתכנן מסיבה כזו בכמה שבועות, התקשרו אלינו ובפגישה אחת עם הצוות שלנו נצא לדרך. 

אנחנו לא עוד מועדון לבת מצווה במרכז, אלא צוות מנוסה ומקצועי עם וותק של למעלה מעשור מאחוריו, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהאירוע שלם נמצא בידיים טובות

0 +
הפקות מוצלחות
שנות ניסיון
+
ספקים

לבירור תאריכים פנויים וקביעת פגישה, התקשרו ← 054-7944447