מועדון בת מצווה

מצאנו עבורכם מועדון בת מצווה מושלם לחגיגה אמיתית!

נשארו מספר שבועות עד ליום ההולדת הגדול, ואיזו סיבה יותר טובה מזו יש למסיבה?! 

בשבועות הקרובים בוודאי תחפשו מקום מתאים למסיבת השנה, כזו שהנסיכה הקטנה לא תשכח לעולם, ושכולם ימשיכו לדבר עליה עוד שבועות אחר כך. בכדי שזה יתממש, קודם כל מוכרחים למצוא את המקום הנכון, ויש לא מעט אפשרויות. על מנת שלא תקבלו סחרחורת- התמזל מזלכם וערכנו רשימה של בעד ונגד עבור כל המקומות האפשריים במיוחד בשבילכם:

א.פארק ציבורי- נכון, זה פסטורלי ומצויין לתמונות, אך מה לגבי מזג האוויר? לצערנו אנחנו לא יכולים לשלוט בשמש וברוח, ומוטב להימנע מהפתעות לא נעימות ומיותרות. בנוסף, ייתכן ולא תהיו היחידים באזור שחוגגים, וסוגי המוזיקה השונים ואף רעשי הרחוב והרקע עלולים להתמזג עם הפלייליסט שעמלתם עליה. 

ב.הבית שלכם- גם אם זכיתם לגור בבית רחב ידיים עם גינה מטופחת, קשה לדמיין עשרות ילדים ומבוגרים בתוך חלל ביתי שאינו ייעודי למסיבות. מסיבה כזו כוללת גם את בעלי החיים המתגוררים איתכם, גם רעש העלול להפריע את מנוחת השכנים וגם בלאגן לא נורמלי עמו תיאלצו להתמודד בסיום המסיבה.

ג.מועדון בת מצווה- יש מקום מושלם ממועדון ייעודי בדיוק למסיבה שחלמתם עליה? עם כל האטרקציות, המוזיקה, הפינוקים והמשחקים כבר בפנים!  

מה נותר עוד לומר? אצלנו תמצאו את כל המרכיבים לחגיגה מוצלחת במקום אחד ובשירות המקצועי והקשוב ביותר.

מועדון ליום הולדת של פעם בחיים

יום הולדת יש רק פעם בשנה, מה שהופך אותו ליום חגיגי וראוי לציון, אבל יום הולדת בת מצווה קורה רק פעם בחיים, וזה כבר מאורע מיוחד במינו.

בעידן האינטרנטי הנוכחי כל אחד יכול לתכנן אירוע, להתקשר לקייטרינג ולבחור מנות, לערוך רשימת שירים לאירוע ואולי לתלות כמה קישוטים חמודים. זו באמת לא משימה קשה וניתן לבצע אותה תוך מספר ימים, כמובן בהנחה שאתם מתכננים מסיבה נחמדה, אבל אם מדובר בתכנון מסיבה של פעם בחיים, את זה כבר משאירים למקצוענים.

כשתגיעו אלינו תגלו מועדון בת מצווה שנועד בדיוק לצרכים שלכם, עם צוות שנושם מסיבות יום הולדת ומאחוריו ניסיון של למעלה מעשור בתכנון אירועים מוצלחים ומשפחה של לקוחות מרוצים.

עם השנים הוספנו אינספור חידושים ושינויים, עיצובים מעניינים ואנשי מקצוע מהטובים ביותר, על מנת לאפשר ללקוחותינו מבחר עצום של אופציות, ולהפיק לכל אחד את האירוע שהכי מתאים להעדפות שלו.

0 +
הפקות מוצלחות
שנות ניסיון
+
ספקים

לבירור תאריכים פנויים וקביעת פגישה, התקשרו ← 054-7944447